×

Chyba

Passed variable is not an array or object, using empty array instead

Je hazard naozaj nebezpečný a treba sa ho báť? Naozaj by Nitre pomohol len celoplošný zákaz?  Na túto tému a iné súvislosti ktoré hazard prináša sa v tejto relácii rozpráva moderátorka Klaudia Gregušová s primátorom Nitry Marekom Hattasom a hovorkyňou Asiociácie zábavy a hier Dominikou Lukáčovou.

Čítať ďalej...
V politickej debate Na rovinu s Klaudiou Gregušovou Vám prinášame rozhovor s primátorom Nitry, Jozefom Dvončom. Odpovedá na otázky týkajúce sa predaja pozemku na Wilsonovom nábreží, kosby zelene, aj o tom, za akých podmienok môžu vzniknúť na území mesta ubytovne. Sledujte reláciu na rovinu a dozviete sa viac. 
Čítať ďalej...

Pri príležitosti záveru roka 2017, primátor Nitry Jozef Dvonč zhodnotil progres a úspech rôznych projektov vrátane zdieľaných bicyklov či investícii do športovísk. Taktiež predstavil plány na rozvoj a ďalšie vylepšenia v meste Nitra na rok 2018.

Čítať ďalej...
Primátor Jozef Dvonč odpovedal na otázky moderátorky v politickej relácii Na rovinu. Zazneli informácie aj o medializovanej zámene pozemkov ako aj o odpredaji bytových domov na Misionárskej ulici. 
Čítať ďalej...

V štúdiu Televízie Central privítala moderátorka Klaudia Gregušová kandidátov na predsedu NSK Milana Belicu a Ivána Farkása. Diskutovali spolu na horúce politické témy.

Čítať ďalej...

Mesto Nitra vyhralo titul Európske mesto športu a stalo sa lídrom v oblasti smart riešení. Moderátorka politickej relácie Na rovinu Klaudia Gregušová na tieto ale aj iné dôležité témy vyspovedala primátora Nitry, Jozefa Dvonča. Sledujte túto reláciu na obrazovke Televízie Central už dnes.

Čítať ďalej...

V politickej relácii sa stretli za účelom diskusie dvaja kandidáti na post predsedu NSK. Milan Belica kandiduje s podporou strany SMER-SD a Ján Greššo je spoločným kandidátom strán SAS, OĽANO A KDH. 

Čítať ďalej...

V tejto časti politickej talkshow Na rovinu privíta moderátorka dekana Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, s ktorým sa budú rozprávať na tému vzdelávania a aplikačnej praxe v súčasných právnych podmienkach. Rozoberú aj tému legislatívnych podmienok. 

Čítať ďalej...
Mesto Prievidza očakáva spustenie investície výrobcu, ktorý v prvej fáze vytvorí približne 600 pracovných miest. Mesto efektívne pracuje aj s problematikou parkovania, a využívaním finančných prostriedkov z EÚ. Viac o témach, ktoré sú pre obyvateľov mesta Prievidza dôležité sa dozviete, ak si pozriete nové vydanie relácie Na rovinu s Klaudiou Gregušovou.
Čítať ďalej...

V politickej talkshow Na rovinu vám moderátorka Klaudia Gregušová prinesie rozhovor s predsedom SNS Andrejom Dankom. Dozviete sa jeho názor na utečeneckú krízu, stav Európskej Únie ale aj na domáce dianie a mnohé ďalšie témy.

Čítať ďalej...
Strana 1 z 2