×

Chyba

Passed variable is not an array or object, using empty array instead

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre slávi 60. výročie vysokoškolského vzdelávania.Oficiálne oslavy sprevádzala svätá omša v bazilike sv. Emeráma. slávnostné zasadnutie akademickej obce, stretnutie prvých absolventov a koncert Katedry hudby UKF v Nitre.

Čítať ďalej...

V Nitre pôsobí Lions club už 25 rokov. Okrem toho, že má najviac členov - až 40, pracujú na projektoch, ktoré pomáhajú ľuďom. Nitriansky klub je známy najmä tým, že pomáha DSS Klasov a podporuje prevenciu mnohých ochorení.

Čítať ďalej...

* Chodník pre chodcov, ktorý je zároveň aj cyklochodníkom robí obyvateľom Janíkoviec značené starosti * Študenti pomáhali seniorom osvetou o zdravom životnom štýle * Na Čermáni vznikla nová telocvičňa za vyše 900 000 Eur

Čítať ďalej...
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ďalšie tri župné stredné školy sa pýšia novými multifunkčnými ihriskami v hodnote viac ako 451 tisíc eur.

Čítať ďalej...

Futbalisti Nitry pokračujú v nevýrazných výkonoch, keď nebodovali vo štvrtom ligovom stretnutí po sebe. V sobotu v zápase 12. kola Fortunaligy podľahli pod Zoborom hráčom Ružomberka 1:2.

Čítať ďalej...

Tretí víťazný duel v rade dosiahli v stretnutí 12. kola základnej časti Fortuna ligy hráči Dunajskej Stredy, ktorí doma v MOL Aréne triumfovali nad FC ViOn Zlaté Moravce 2:1. 

Čítať ďalej...

V 4. kole základnej časti volejbalovej extraligy žien sa pod Zoborom predstavil posledný celok súťaže VK Prešov a hráčky Volley project UKF Nitra ho zdolali 3:0 po setoch 25/6, 25/11 a 25/19.

Čítať ďalej...

Zvolenčania rozhodli v zápase 13. kola základnej časti Tipsport ligy o domácom triumfe nad Nitrou 4:0 až v tretej tretine, v ktorej skórovali Andreas Štrauch, Brock Trotter a dvakrát Kyle Bonis. 

Čítať ďalej...

Slovenský hokejový reprezentant Samuel Buček sa vracia do rodnej Nitry, kde si bude obliekať dres tipsportligového klubu. V utorok ukončil po vzájomnej dohode spoluprácu s fínskym klubom KooKoo Kouvola, následne na vlastnú žiadosť zrušil prestup do českého Zlína, a tak sa rozhodol pre návrat do známeho prostredia. 

Čítať ďalej...

Hádzanári HKM Šaľa a Tatrana Prešov sa po postupe do štvrťfinále Slovenského pohára stretli v predohrávke 8. kola Slovnaft handball extraligy mužov. Pri Váhu sa presadili hostia zo Šariša. 

Čítať ďalej...
Strana 1 z 353