×

Chyba

Passed variable is not an array or object, using empty array instead

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre slávi 60. výročie vysokoškolského vzdelávania.Oficiálne oslavy sprevádzala svätá omša v bazilike sv. Emeráma. slávnostné zasadnutie akademickej obce, stretnutie prvých absolventov a koncert Katedry hudby UKF v Nitre.

Čítať ďalej...

V Nitre pôsobí Lions club už 25 rokov. Okrem toho, že má najviac členov - až 40, pracujú na projektoch, ktoré pomáhajú ľuďom. Nitriansky klub je známy najmä tým, že pomáha DSS Klasov a podporuje prevenciu mnohých ochorení.

Čítať ďalej...

Ďalšie tri župné stredné školy sa pýšia novými multifunkčnými ihriskami v hodnote viac ako 451 tisíc eur.

Čítať ďalej...

Budova Starého divadla Karola Spišáka v Nitre oslávila začiatkom septembra jubilejných 90 rokov. Divadlo sídli v tejto budove od roku 1992. Samotná budova má však svoju vlastnú históriu a jej slávnostné otvorenie sa konalo 1. septembra 1929.

Čítať ďalej...

V mestskej galérií v Topoľčanoch sa konala vernisáž známej umelkyne Natálie Studenkovej, ktorá nám prostredníctvom svojich obrazov priblížila emócie či pohľad na svet.

Čítať ďalej...
Brány Úradu Trenčianskeho samosprávneho kraja v Trenčíne sa verejnosti otvorili už po šiestykrát. Tohtoročný deň otvorených dverí sa niesol v duchu legiend, tradícií a folklóru. 
Čítať ďalej...

Na tohtoročnom 35. ročníku Medzinárodného filmového festivalu AGROFILM sa so svojou komornou maliarskou, sochárskou tvorbou a interaktívnym umením predstavili súčasní i zakladajúci členovia Združenia N´89.

Čítať ďalej...
Topoľčianski seniori sa stretli v Spoločenskom dome, aby si spoločne zaspievali. Ilusanka, Jeseň, Nádej a Slnečnica - to sú názvy štyroch speváckych skupín, ktoré fungujú v denných centrách. 
Čítať ďalej...

V roku 2011 z iniciatívy primátora mesta Partizánske bola založená tradícia koncertov z príležitosti mesiaca úcty k starším.

Čítať ďalej...

V rámci programu Upravme si Topoľčany sa občania mesta 27. septembra hromadne zapojili do čistenia svojho okolia.

Čítať ďalej...
Strana 1 z 97